Aktualności

Program DNI OGRODÓW ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE

17–18 czerwca (sobota–niedziela) 2023 r. zapraszamy do Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie.

Więcej ...

Konkurs Warszawa w Kwiatach wystartował

1 czerwca 2023r. wystartowała 40. edycja Konkursu Warszawa w Kwiatach. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 lipca! Jury szczególną uwagę będzie przykładać do aspektów estetycznych i ekologicznych. Zgłoś się i TY!

Więcej ...

Dni Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie

W dniach 17-18 czerwca 2023r. (sobota-niedziela) Ogrody Zamkowe Zamku Królewskiego w Warszawie zapraszają na swoje święto. Przewidzianych jest wiele atrakcji kulturalnych, m.in. wystawy, spacery edukacyjne, pokazy i spotkania ze znanymi osobami zafascynowanymi ogrodnictwem. Partnerem tego wydarzenia będzie Polskie Towarzystwo Różane. Spotkajmy się w Ogrodach!

Więcej ...

Różany weekend w Kutnie

W dniach 27-28 maja w Kutnie wszystko działo się pod znakiem Róży. Zobaczmy jakie atrakcje czekały na gości i mieszkańców. Pogoda dopisała, a słoneczna aura sprzyjała uczestnikom.

Więcej ...

Przypomnienie o Konferencji w Brukseli

Zbliża się termin rozpoczęcia w Brukseli 15. Międzynarodowej Konferencji Dziedzictwa Różanego. Sama Konferencja odbędzie się w dniach od 5 do 9 czerwca 2023r., ale poprzedzą ją wycieczki do wielu różanych zakątków.

Więcej ...

Piknik Jubileuszowy na Zamku w Warszawie

W dniu 28 maja 2023r. (niedziela) od godz. 11, Zamek Królewski w Warszawie zaprasza już po raz trzeci na Piknik Jubileuszowy do Ogrodów Królewskich. To impreza dedykowana rodzinom z dziećmi, dla których będzie przygotowanych mnóstwo atrakcji: koncerty, pokazy, bezpłatne zwiedzanie, loty balonem. Piknik odbywa się w ramach 4.letnich obchodów Jubileuszu 50-lecia odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie.

Więcej ...