Aktualności

Łukasz Rojewski zaczyna sezon różany od nagrody

Premio Roma 2022 – wyróżnienie tytułem „Róża malarzy” dla polskiego hodowcy Łukasza Rojewskiego.

Więcej ...

Regionalna Konferencja Różana w Słowenii

W dniach 23-24 kwietnia 2022 r. przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Różanego Łukasz Rojewski brał udział w Konferencji Różanej regionu wschodniej i centralnej Europy Światowej Federacji Towarzystw Różanych (WFRS), której PTR jest członkiem.

Więcej ...

Panel Różany w Kutnie

W dniu 28 maja 2022 r. Polskie Towarzystwo Różane zaprasza wraz z KDK i miastem Kutno na Panel Różany, który odbędzie się w studio plenerowym w Parku Traugutta w Kutnie.

Więcej ...

Piknik wśród Róż w Kutnie 

W dniach 28-29 maja 2022 roku Kutno zaprasza na Piknik wśród Róż. Będzie można kupić tysiące sadzonek od specjalistycznych szkółek różanych czyli najlepszej jakości, poradzić się specjalistów, porozmawiać. Czas jest sprzyjający różom, bo dużo słońca w tym roku.

Więcej ...

Święto Róż w Forst (Niemcy)

W dniach 24 – 26 czerwca 2022 r. odbędzie się Festiwal Wschodnioniemieckiego Ogrodu Różanego w Forst i Noc 1000 Świateł. Impreza organizowana jest każdego roku w ostatni weekend czerwca.

Więcej ...

Szkółki róż zapraszają

Maj to doskonała pora na uzupełnienie strat zimowych w ogrodzie oraz na zrobienie nowych nasadzeń roślin. Szkółki różane nie odpoczywały w zimie i przygotowały bogatą ofertę odmian i gatunków dla klientów, którzy każdego roku są bardziej świadomi zakupów i wiedzą czego chcą.

Więcej ...