Aktualności

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny

Organizatorzy Australijskiego Narodowego Pokazu Róż 2022, który odbędzie się w Adelajdzie w dniach 29-30 października 2022r., ogłaszają, że jedną z części tego wydarzenia jest konkurs fotograficzny, który właśnie wystartował.

Więcej ...

Amatorski Konkurs Różany

Kutno – Miasto Róż, to miejsce najbardziej odpowiednie do przeprowadzenia takiego konkursu. Miasto od 10 lat promuje róże, uczy mieszkańców jak je sadzić, pielęgnować, dbać o ich potrzeby, aby latem zakwitły najpiękniej jak potrafią.

Więcej ...

największy w Polsce jarmark różany

Podczas Święta Róży w Kutnie odbył się największy w Polsce Jarmark Różany. Producenci róż postarali się i przygotowali bogatą ofertę róż w doniczkach, kwitnących, gotowych do posadzenia w ogrodzie. To bardzo dobra forma sprzedaży sadzonek i wygodna, zwłaszcza dla osób, które nie mogą się zdecydować jaką odmianę wybrać.

Więcej ...

Pokazy Mistrzów

Pokazy florystów wpisały się już w kalendarz wydarzeń Święta Róży i zawsze oczekiwane są przez widzów z dużym entuzjazmem i ciekawością. Tym razem był to pokaz Czterech Mistrzów, w tym dwóch z tytułem Florysty Roku.

Więcej ...

Królowa jest wśród nas

Królowa Róż 2022r. spacerowała w swej pięknej sukni ozdobionej kwiatami przez florystkę Małgorzatę Szwagiel. Zdjęła ognisto-pomarańczowy strój wieczorowy, który nosiła w piątkowy wieczór, zamieniając go na przejściową, jasno-niebieską sukienkę, w której gościła we wszystkich miejscach, gdzie odbywały się imprezy w ramach 48.Święta Róży w Kutnie, zapraszając uczestników do wspólnej zabawy.

Więcej ...

Zwycięzcy Ogólnopolskiej Wystawy Róż w Kutnie

Złota, Srebrna i Brązowa Róża, to główne nagrody Ogólnopolskiej Wystawy Róż – konkursu dla profesjonalistów, odbywającej się w Kutnowskim Domu Kultury. Zwycięzców i laureatów poznaliśmy w sobotę 9 września 2022 r. Uroczystość rozdania nagród odbyła się podczas Międzynarodowej Konferencji Różanej.

Więcej ...