Szkółki należące do PTR

Sklep internetowy ROZARIUM

Właściciel: Ewa Jarmulak

Adres: Biała 34 E, 58-123 Strzelce, woj. dolnośląskie

Telefon: +48 883 841 378

Czynny w dni powszednie w godz. 9:00-17:00
niedziele i święta nieczynne

e-mail:

Rodzinna szkółka róż, która narodziła się z wieloletniej pasji i praktyki ogrodniczej.
W ofercie: ponad 300 odmian róż oraz środki ekologiczne Astvit i Himal. Ofertę uzupełniają naturalne konfitury z róży damasceńskiej, kosmetyki różane i rękawice do róż.
Naszą specjalnością są mrozoodporne odmiany pnące i historyczne, odpowiednie do polskiej strefy klimatycznej. Poza tradycyjnymi odmianami okrywowymi, rabatowymi i parkowymi oferujemy również rzadkie róże kolekcjonerskie, odmiany hodowli węgierskiej i kanadyjskiej oraz róże konfiturowe i owocowe.

ROSARIUM Szkółka Róż

Pełna nazwa : ROSARIUM Szkółka Róż

Adres siedziby : Radliniec 6, 63-040 Nowe Miasto/n Wartą

ekspozycja i sprzedaż : Radliniec 6, 63-040 Nowe Miasto/n Wartą

Czynne:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota 8:00 – 14:00
Niedziela – nieczynne

Szkółka ROSARIUM założona przez Adama i Janinę Chodunów, zajmuje się produkcją krzewów róż od 1980 roku. Uprawa róż to nie tylko profesja właścicieli, to także ich wielka pasja i miłość, a wiedza i wieloletnie doświadczenie przekładają się na wysoką jakość sprzedawanych krzewów. W ofercie Rosarium znaleźć można odmiany licencjonowane firm i hodowców takich jak W.Kordes’ Söhne, Rosen Tantau, David Austin, Lens, Meilland, Weeks i Vissers. Szkółka oferuje także największą w Polsce kolekcję róż historycznych, wytrzymałe i pełne wigoru odmiany naturalne, odmiany kanadyjskie oraz poszukiwane przez klientów róże o płatkach i owocach nadających się na przetwory.

W ofercie Rosarium pojawiły się również odmiany polskiego hodowcy Łukasza Rojewskiego, odnoszącego coraz większe sukcesy na międzynarodowych wystawach. Szkółka rozpoczęła rozmnażanie najciekawszych odmian hodowcy i w najbliższych sezonach będą one wprowadzane do sprzedaży.

RosaĆwik

Pełna nazwa : RosaĆwik

Adres siedziby: 62-001 Chludowo, ul. Dworcowa 37A

Telefon : 516194880, 602606451

zamówienia, logistyka: tel. 516 194 880

dobór odmian, pielęgnacja: tel. 602 606 451

e-mail :

RosaĆwik — rodzinna firma, od ponad 35 lat obecna na rynku ogrodniczym, oferuje wysokiej jakości sadzonki róż, głównie licencjonowanych, zdrowych odmian z własnej szkółki położonej w Chludowie koło Poznania. Przedstawiciel W. Kordesʼ Söhne w Polsce, odpowiada za udzielanie licencji na rozmnażanie oraz wprowadzanie do obrotu chronionych odmian tego hodowcy. Propaguje przez liczne publikacje, programy TV, konferencje, szkolenia i drzwi otwarte zdrowe nowości różane, obalając mit, że są to wymagające rośliny ozdobne.

Dostawca róż gruntowych dla zarządów zieleni miejskiej i gminnej, centrów ogrodniczych, hurtowni oraz odbiorców indywidualnych.

Róże SŁARO

Pełna nazwa :  SŁARO – Najpiękniejsze Róże

Adres siedziby: 98-240 Szadek, Wilamów Kolonia 19

Czynny: 9-15 (Poniedziałek-Piątek), 10-14 (Sobota)

Telefon :  +48 502 676 751, +48 501 581 397

e-mail :

SŁARO Najpiękniejsze Róże to rodzinna szkółka róż z tradycjami. Róże produkujemy od lat 80. Doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie gwarantuje wysoką jakość naszych krzewów. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi szkółkami róż na świecie, takimi jak Kordes Rosen, Rosen Tantau,David Austin Roses, Poulsen Roser A/S oraz Meilland Rosarie. Specjalizujemy się w produkcji różnych rodzajów tych krzewów: pnących, rabatowych, wielkokwiatowych, miniaturowych, okrywowych, parkowych, historycznych, piennych, oraz podkładek róż. Głównym profilem naszej sprzedaży są krzewy róż w pojemnikach. Zajmujemy się również nasadzeniami.

Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów detalicznych oraz hurtowych,

Sławomir Kuźnik,

Arkadiusz Kuźnik.

RÓŻE PAŁKA

Pełna nazwa : Szkółka Roślin Ozdobnych Tadeusz Pałka

Adres siedziby: : 24-130 Końskowola, Stok 105

Czynny: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Nabywców detalicznych zapraszamy w soboty od 8-15.

Telefon : +48 608 365 170

e-mail :

Od 1997r. specjalizujemy się w uprawie róż, a naszą zasadniczą działalnością jest ich produkcja w pojemnikach. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe pod względem urody i zdrowotności odmiany niemieckich producentów W. Kordes’ Söhne oraz Rosen Tantau.

Oferujemy:

 • róże w pojemnikach:
  • wielkokwiatowe
  • rabatowe
  • parkowe
  • pnące
  • okrywowe i miniatury
 • trawy ozdobne
 • thuja ‘Smaragd’
 • oraz sezonowo inne krzewy ozdobne i byliny 

 

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych, centra ogrodnicze, architektów krajobrazu.

Szkółka Roza-Sobieszek

Pełna nazwa: Szkółka Roza-Sobieszek

Adres siedziby: Łopatki 2A, 98-100 Łask

Telefon: +48 501 540 978, +48 512 729 282

e-mail: ;

Już od 1991 roku w naszej firmie kwitnie produkcja róż. Uprawa tych szlachetnych kwiatów nie jest tylko pracą – to pasja i sposób na życie. W pierwszych latach naszej produkcji krzewy róż sprzedawane były z odkrytym systemem korzeniowym. Do dziś część produkcji sprzedawana jest w ten sposób. Produkt, na który aktualnie poświęcamy najwięcej uwagi to róże w doniczkach głównie licencyjne ale również i nielicencyjne, znajdziecie u nas również róże historyczne. Posiadamy licencje takich hodowców jak Noack, Kordes, Tantau, Martin Vissers oraz Łukasz Rojewski. Róże wszystkich tych hodowców cechują się niezwykłą zdrowotnością, wysoką jakością wzrostu oraz pięknymi kwiatami. Średnia ilość produkcyjna to pół miliona rocznie. Nasze róże okulizowane są na dwóch typach podkładki, czyli Kanina Laxa oraz Multiflora.