Szkółki należące do PTR

Sklep internetowy ROZARIUM

Właściciel: Ewa Jarmulak

Adres: Porannej Rosy 81, 62-023 Kamionki, woj. wielkopolskie

Telefon: +48 883 841 378

Czynny w dni powszednie w godz. 9:00-17:00
niedziele i święta nieczynne

e-mail: ejarmulak@gmail.com

Rodzinna szkółka róż, która narodziła się z wieloletniej pasji i praktyki ogrodniczej.
W ofercie: ponad 300 odmian róż oraz środki ekologiczne Astvit i Himal. Ofertę uzupełniają naturalne konfitury z róży damasceńskiej, kosmetyki różane i rękawice do róż.
Naszą specjalnością są mrozoodporne odmiany pnące i historyczne, odpowiednie do polskiej strefy klimatycznej. Poza tradycyjnymi odmianami okrywowymi, rabatowymi i parkowymi oferujemy również rzadkie róże kolekcjonerskie, odmiany hodowli węgierskiej i kanadyjskiej oraz róże konfiturowe i owocowe.

ROSARIUM Szkółka Róż

Pełna nazwa : ROSARIUM Szkółka Róż

Adres siedziby : Radliniec 6, 63-040 Nowe Miasto/n Wartą

ekspozycja i sprzedaż : Radliniec 6, 63-040 Nowe Miasto/n Wartą

Czynne:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota 8:00 – 14:00
Niedziela – nieczynne

Szkółka ROSARIUM założona przez Adama i Janinę Chodunów, zajmuje się produkcją krzewów róż od 1980 roku. Uprawa róż to nie tylko profesja właścicieli, to także ich wielka pasja i miłość, a wiedza i wieloletnie doświadczenie przekładają się na wysoką jakość sprzedawanych krzewów. W ofercie Rosarium znaleźć można odmiany licencjonowane firm i hodowców takich jak W.Kordes’ Söhne, Rosen Tantau, David Austin, Lens, Meilland, Weeks i Vissers. Szkółka oferuje także największą w Polsce kolekcję róż historycznych, wytrzymałe i pełne wigoru odmiany naturalne, odmiany kanadyjskie oraz poszukiwane przez klientów róże o płatkach i owocach nadających się na przetwory.

W ofercie Rosarium pojawiły się również odmiany polskiego hodowcy Łukasza Rojewskiego, odnoszącego coraz większe sukcesy na międzynarodowych wystawach. Szkółka rozpoczęła rozmnażanie najciekawszych odmian hodowcy i w najbliższych sezonach będą one wprowadzane do sprzedaży.

RosaĆwik

Pełna nazwa : RosaĆwik

Adres siedziby: 62-001 Chludowo, ul. Dworcowa 37A

Telefon : 516194880, 602606451

zamówienia, logistyka: tel. 516 194 880

dobór odmian, pielęgnacja: tel. 602 606 451

e-mail : biuro@rosacwik.pl

RosaĆwik — rodzinna firma, od ponad 35 lat obecna na rynku ogrodniczym, oferuje wysokiej jakości sadzonki róż, głównie licencjonowanych, zdrowych odmian z własnej szkółki położonej w Chludowie koło Poznania. Przedstawiciel W. Kordesʼ Söhne w Polsce, odpowiada za udzielanie licencji na rozmnażanie oraz wprowadzanie do obrotu chronionych odmian tego hodowcy. Propaguje przez liczne publikacje, programy TV, konferencje, szkolenia i drzwi otwarte zdrowe nowości różane, obalając mit, że są to wymagające rośliny ozdobne.

Dostawca róż gruntowych dla zarządów zieleni miejskiej i gminnej, centrów ogrodniczych, hurtowni oraz odbiorców indywidualnych.

Róże SŁARO

Pełna nazwa :  SŁARO – Najpiękniejsze Róże

Adres siedziby: 95-054 Ksawerów, ul. Wschodnia 30

Czynny: 9-15 (Poniedziałek-Piątek), 10-14 (Sobota)

Telefon :  +48 502 676 751, +48 501 581 397

e-mail : biuro@roze-slaro.pl

SŁARO Najpiękniejsze Róże to rodzinna szkółka róż z tradycjami. Róże produkujemy od lat 80. Doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie gwarantuje wysoką jakość naszych krzewów. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi szkółkami róż na świecie, takimi jak Kordes Rosen, Rosen Tantau,David Austin Roses, Poulsen Roser A/S oraz Meilland Rosarie. Specjalizujemy się w produkcji różnych rodzajów tych krzewów: pnących, rabatowych, wielkokwiatowych, miniaturowych, okrywowych, parkowych, historycznych, piennych, oraz podkładek róż. Głównym profilem naszej sprzedaży są krzewy róż w pojemnikach. Zajmujemy się również nasadzeniami.

Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów detalicznych oraz hurtowych,

Sławomir Kuźnik,

Arkadiusz Kuźnik.

SZKÓŁKA RÓŻA

Pełna nazwa : Szkółka Róż i Krzewów Ozdobnych Bożena Zięba

Adres : Stok 108 A, 24-130 Końskowola

Telefon :  660 428 414

e-mail : biuro@szkolkaroza.pl

SZKÓŁKA RÓŻA od blisko 20 lat zajmuje się produkcją róż. W 2002 roku podpisaliśmy umowy licencyjne z renomowanymi producentami niemieckimi: ROSEN TANTAU oraz W. KORDES SOHNE.

 Również dzięki współpracy z naszymi kolegami z branży z zachodniej Europy, możemy zaoferować najnowsze odmiany róż hodowców włoskich, francuskich, belgijskich oraz wielu innych. Na rynek wprowadzamy odmiany sprawdzone pod względem przystosowania do warunków klimatycznych oraz tolerancji na choroby grzybowe.

W naszej szkółce można uzyskać szczegółowe informacje o poszczególnych odmianach posiadanych przez nas róż. Korzystając z własnych doświadczeń chętnie udzielamy porad dotyczących ich uprawy i pielęgnacji. Na szczególną uwagę zasługują róże nostalgiczne charakteryzujące się nieprzeciętną urodą oraz dużą odpornością na choroby

SZKÓŁKA RÓŻA zajmuje się głównie produkcją róż w pojemnikach. Posiadamy szeroki asortyment odmian, który sukcesywnie powiększamy z każdym  nowym sezonem. Uznanie jakie zdobywają nasze róże na wystawach ogólnopolskich sprawia, że mamy satysfakcję i pewność, że dobierane przez nas odmiany mogą być odpowiedzią na potrzeby miłośników tych pięknych krzewów.

ZAPRASZAMY!

Gospodarstwo Ogrodnicze Krawczyk

Pełna nazwa : Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie Katarzyna i Artur Krawczyk

Adres siedziby: 982-00 Sieradz, 1 Maja 74

Telefon : +48 606 303 927

Gospodarstwo oferuje szeroki wybór róż i słynie z uprawy róż licencyjnych o wysokiej jakości. Specjalizuje się w hodowli róż wielkokwiatowych i parkowych zwłaszcza firm Rosen Tantau i Poulsen

RÓŻE PAŁKA

Pełna nazwa : Szkółka Roślin Ozdobnych Tadeusz Pałka

Adres siedziby: : 24-130 Końskowola, Stok 105

Czynny: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Nabywców detalicznych zapraszamy w soboty od 8-15.

Telefon : +48 608 365 170

e-mail : palka.tad@gmail.com

Od 1997r. specjalizujemy się w uprawie róż, a naszą zasadniczą działalnością jest ich produkcja w pojemnikach. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe pod względem urody i zdrowotności odmiany niemieckich producentów W. Kordes’ Söhne oraz Rosen Tantau.

Oferujemy:

 • róże w pojemnikach:
  • wielkokwiatowe
  • rabatowe
  • parkowe
  • pnące
  • okrywowe i miniatury
 • trawy ozdobne
 • thuja ‘Smaragd’
 • oraz sezonowo inne krzewy ozdobne i byliny 

 

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych, centra ogrodnicze, architektów krajobrazu.