Plenerowe Targi Różane w Kutnie

W dniach 25 – 26 czerwca 2024 w Kutnie w Parku Traugutta odbędą się Plenerowe Targi Różane. Każdego dnia w godz. 10:00 – 18:00 producenci róż będą oferować mnóstwo odmian róż doskonałej jakości, a dodatkowo odpowiedzą na każde pytanie dotyczące uprawy, pielęgnacji, doboru odmian do warunków w Twoim ogrodzie czy na tarasie. Kutno położone jest dogodnie w centrum Polski, zatem, kto chce zakupić róże prosto od 6 producentów, którzy będą mieć swoje stoiska na Targach Różanych, powinien zaplanować wyjazd do Kutna w najbliższą sobotę lub niedzielę. Dodatkową atrakcją dla odwiedzających będzie możliwość otrzymania bezpłatnego egzemplarza Rocznika “Róże” nr 8/2024 promującego 50. Święto Róży, które odbędzie się w dniach 6-8 września 2024r. w Kutnie.

W czasie Plenerowych Targów Różanych róże będą sprzedawać następujący Producenci:
Róże Tadeusz Pałka
Roza Sobieszek
Słaro – Najpiękniejsze Róże
Rosarium Szkółka Róż Janina i Adam Chodun
Róże Leliwa Pruski
Gospodarstwo Szkółkarskie Baranowscy

Mieszkańcy Kutna i okolic będą mogli skorzystać z całej gamy atrakcji przygotowany na Piknik wśród Róż. Gorąco polecamy – Zaproście róże do swoich ogrodów!

Plenerowe Targi Różane w 2023r.
Wiceprezydent Kutna Jacek Boczkaja również wybrał się na zakupy
na Targach róże można zobaczyć, porównać kolory kwiatów no i … powąchać – tego nie da się zrobić internetowo.
producenci róż przygotowali mnóstwo odmian kwitnących róż – nie trzeba będzie wierzyć tylko ilustracjom, ale będzie można zobaczyć kwiaty w naturze.

PTR

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter