Nakręć krótki film dla FELCO

FELCO, czołowy producent narzędzi dla ogrodnictwa,  od kilku lat jest Sponsorem i Partnerem Światowej Federacji Towarzystw Różanych (WFRS), której członkiem jest Polskie Towarzystwo Różane. W ramach wzajemnej współpracy mają być prezentowane w mediach społecznościowych krótkie filmy, które pokażą narzędzia FELCO używane w pracy przez entuzjastów róż, członków narodowych federacji różanych.

Film powinien zawierać osobiste wrażenia z korzystania z narzędzi FELCO, porady wynikające z własnych doświadczeń dotyczących ogólnie ogrodnictwa, a w szczególności uprawy róż, ich pielęgnacji, zwłaszcza przycinania. Film o długości 1-1,5 min. Powinien, w miarę możliwości, ilustrować to, o czym mówi bohater filmu.

FELCO – kilka porad ja zrobić krótki film do mediów społecznościowych

  1. Poproś kogoś, żeby sfilmował cię, dzięki czemu będzie lepsza jakość obrazu.
  2. Zawsze filmuj w formacie portretowym (pionowo).
  3. Wybierz miejsce, które nie jest zbyt hałaśliwe i tam gdzie używasz narzędzi FELCO – ogród
  4. Podczas filmowania trzymaj sekatory FELCO w dłoni, aby był widoczny  – komentarze należy wypowiadać przed kamerą, osobiście.
  5. Rób krótkie przerwy między zdaniami.

Nakręcony film należy wysłać na adres email : , w tytule wpisać “WFRS Capsule Video”. W treści należy podać imię i nazwisko, kraj, opisać miejsce, gdzie był kręcony film. Film należy przesłać korzystając ze stron https://wetransfer.com/  lub https://www.swisstransfer.com/

Do wiadomości należy dołączyć link do pobrania filmu. Można również przesłać kilka osobnych małych klipów, w których będzie widać osobę z narzędziem FELCO w dłoni.

FELCO przygotowało instrukcję jak zrobić taki film TUTAJ

FELCO przygotowało także krótki przykładowy materiał filmowy – link ważny będzie do początku kwietnia 2024 r. – TUTAJ

Zachęcamy naszych członków do aktywnego uczestnictwa w tym projekcie i zaprezentowania się w mediach społecznościowych.
PTR

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter