Nowe odmiany róż w ofercie szkółki Słaro

Szkółka Słaro – Najpiękniejsze Róże poszerzyła swoją ofertę o sprawdzone odmiany, których do tej pory nie oferowała swoim klientom. Wśród nowości w ofercie szkółki znajdziemy kilka odmian, które już od kilku lat są dostępne na różanym rynku i są chętnie kupowane.

‘Bordeaux®’ (hod. Kordes Rosen, 2014) róża rabatowa, wielokwiatowa. Najbardziej wyrazistą cechą tej odmiany jest jej niebywały, czerwono-bordowy kolor kwiatów, które są trwałe, o delikatnym zapachu i bardzo dobrze radzą sobie z deszczem oraz kwitną przez cały sezon. Róża dosyć szybko rośnie, a na krzewie ciągle jest dużo pąków.

róża ‘Bordeaux®’

‘Artemis®’ (hod. Rosen Tantau, 2009) jest to jedna z najpopularniejszych białych róż rabatowych, ponieważ jest dosyć łatwa w uprawie i kwitnie przez cały sezon. Ma dosyć małe (4-6cm średnicy), pełne, białe kwiaty, które bardzo dobrze znoszą deszcze. Na dodatek róża ma ciemne, błyszczące oraz zdrowe liście, które bardzo ładnie kontrastują z kwiatami o delikatnej barwie. Odmiana zdrowa i odporna na zmienne warunki pogodowe.

róża ‘Artemis®’

‘Admiral®’ (hod. Rosen Tantau, 2017), krzew róży dorasta na wysokość do 100 cm.  Jest to idealny przykład klasycznej róży wielkokwiatowej, na dodatek mocno pachnącej, o pełnych, ciemnoczerwonych kwiatach, których średnica dochodzi do 14 cm i które pojawiają się przez cały sezon.

róża ‘Admiral®’

Więcej nowości w ofercie Słaro – Najpiękniejsze Róże

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter