Kreacje kwietne bliżej ludzi

W sobotę 9 września 2023r. o godz. 12, przed Kutnowskim Domem Kultury pojawiły się piękne dziewczyny ubrane w kwietne kreacje, które zostały po raz pierwszy zaprezentowane publiczności dzień wcześniej, podczas piątkowego uroczystego otwarcia 49. Święta Róży w Kutnie. “Perły w Koronie”, zostały stworzone przez 4 mistrzynie florystyki: Małgorzatę Szwagiel, Joannę Kiedacz, Dominikę Wolny i Annę Wawrzyniak. Tym razem publiczność mogła podziwiać szczegóły sukni, kwiaty i akcesoria użyte do ich wykonania z bliska, w świetle dziennym oraz bez kłopotu zrobić pamiątkowe zdjęcie. W pokazie wzięła udział obecna Królowa Róż Julia Zych, zeszłoroczna Wiktoria Kwit oraz Magdalena Koniuszy, Anika Koralewska, Julia Szałwińska, Paula Andrzejewska, Paulina Szczepaniak, Oliwia Szwagiel.

W innej kreacji niż w piątkowy wieczór, bardziej “codziennej”, zaprezentowała się Królowa Róż. W tej sukni później przechadzała się wśród tłumów odwiedzających 49. Święto Róży. W tej sukni zobaczycie ją przez najbliższy rok jej panowania, gdy będzie reprezentować i promować Kutno na imprezach różanych w całej Polsce.

“Perły w Koronie”
pokaz prowadziła Agnieszka Dąbrowska Walczak (z prawej), obok stoją mistrzynie florystyki Małgorzata Szwagiel, Joanna Kiedacz i Dominika Wolna.
pokaz otworzyła Królowa Róż 2023
w tym roku Królowa Róż ma kilka stylizacji

PTR

fot. KDK/Adam Pietrusiak

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter