Małgorzata Szwagiel i jej kreacje z kwiatów

W dniach 4-16 września2023r. w Różanej Galerii Handlowej w Kutnie będzie czynna Wystawa Fotograficzna “Kreacje Florystyczne, czyli magiczny świat Małgorzaty Szwagiel”, której Partnerem jest Polskie Towarzystwo Różane i KDK, a autorem zdjęć Agencja Volatus. Serdecznie zapraszamy!

To niezwykła okazja do obejrzenia cyklu ukazującego zaskakujące kreacje, które powstały na przestrzeni kilku lat. W swoich pracach artystka przedstawia człowieka i ubiór w całkowicie innym wymiarze i w jedyny, niepowtarzalny sposób przekazuje emocje poprzez kwiaty.
Osoby, które regularnie uczestniczą w kolejnych wydarzeniach Święta Róży przypomną sobie wiele z nich, gdy zobaczyli je po raz pierwszy w czasie uroczystości otwarcia dorocznego wydarzenia w Kutnie. Zawsze powodowały wielkie emocje wśród publiczności, zachwyt, a modelki, które je prezentowały przenosiły się w inny wymiar rzeczywistości. Z wielką niecierpliwością oczekujemy na żywe obrazy, które zobaczymy w piątek 8 września podczas uroczystości otwarcia 49. Święta Róży w Kutnie.

Obrazki z Wystawy

PTR

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter