Amatorski Konkurs Różany w Kutnie

Organizatorem Amatorskiego Konkursu Różanego w Kutnie jest Polskie Towarzystwo Różane oraz Kutnowski Dom Kultury. Celem konkursu jest popularyzacja oraz upowszechnianie wiedzy w tematyce różanej w szczególności róż uprawianych w gruncie.

Konkurs przeznaczony jest dla amatorów. Należy przeczytać uważnie regulamin Konkursu Amatorskiego, gdyż wprowadzono ograniczenia ilościowe zgłaszanych egzemplarzy róż do jednej konkurencji konkursowej, w stosunku do przepisów, które obowiązywały w poprzednich latach. Czytaj Regulamin – Tutaj

Wystawca może zgłosić do udziału w konkursie maksymalnie 3 eksponaty w dowolnych kategoriach.
Dopuszcza się zgłoszenie eksponatów w tej samej kategorii. Eksponat stanowić mogą jedynie róże, które wystawca samodzielnie uprawiał w gruncie lub w doniczce.

Zgłoszenia przyjmowane będą przez Jury konkursowe w dniu 09.09.2023r. w godz. 8.00 – 10:00 przed głównym wejściem do Kutnowskiego Domu Kultury, ul. Żółkiewskiego 4.

Przy zgłaszaniu róży do konkursu należy podać następujące informacje:
a) Imię i nazwisko zgłaszającego zgodnie z zasadami określonymi we Wstępie powyżej.
b) Numer kontaktowy
c) Nazwę odmiany – jeśli nieznana jest nazwa odmiany, nazwisko hodowcy lub rok jej powstania, w formularzu zgłoszeniowym wystarczy wpisać: „nieznana”/”N.

PTR

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter