Promocja Rocznika Róże nr 7 w Ogrodach Zamkowych

Polskie Towarzystwo Różane wydało właśnie Rocznik “Róże” nr 7/2023 wraz z Dodatkiem Specjalnym: Pałac Saski w Kutnie – Mieście Róż. Publikacja została zrealizowana z udziałem środków finansowych Prezydenta Miasta Kutno.

Dolne Ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie były miejscem, gdzie promowaliśmy nasz nowy Rocznik oraz Kutno – Miasto Róż, które w dniach 8-10 września 2023r. będzie gospodarzem 49. Święta Róży i uroczyście otworzy dla publiczności podwoje Pałacu Saskiego po gruntownych pracach renowacyjnych. W otoczeniu róż dostarczonych przez szkółki PTR zorganizowaliśmy stoisko zapachowe i informacyjne, gdzie Rocznik “Róże” nr 7/2023 wraz z Dodatkiem Specjalnym był wręczany wszystkim zainteresowanym – a tych nie brakowało. Świętowaliśmy wraz z mieszkańcami Warszawy i uczestniczyliśmy w Święcie Ogrodów Zamkowych, które trwały w dniach 17-18 czerwca 2023r.

ekipa PTR wzmocniona przez Królową Róż z Kutna
zespół “La Dance” i Królowa Róż promowali 49. Święto Róży oraz uroczyste otwarcie po gruntownym remoncie Pałacu Saskiego w Kutnie, które odbędą się w dniach 8-10 września 2023r.

Zdjęcia udostępnione przez KDK, fot Adam Pietrusiak

PTR

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter