Dzień dobry Kutno, Dzień dobry TVN

Dzisiaj Kutno zakwitło kwiatami, gdyż do Miasta Róż w Dzień Kobiet zawitał TVN i realizował swój program Dzień Dobry TVN.

Pogoda jest jak wszędzie indziej w Polsce – zima, lecz w Kutnie nastroje gorące, piękne kobiety i kwiaty. Zorganizowano studio plenerowe TVN, gdzie gości otoczyły dekoracje różane przygotowane przez Mistrza Florystyki 2020r. Małgorzatę Szwagiel, współpracującą od wielu lat z KDK przy oprawie florystycznej Święta Róży, które każdego roku odbywa się we wrześniu, a w tym roku będzie jego 49. edycja oraz Agnieszkę Dąbrowską, kierownik artystyczną KDK. W studiu miasto Kutno oraz Polskie Towarzystwo Różane reprezentowała Weronika Lenarczyk oraz Magdalena Koniuszy, Królowa Róż A.D. 2022. Rozmawiano o różach, kobietach i kwiatach. Prowadzący program Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik wyraźnie byli zadowoleni z towarzystwa zarówno róż jak i kobiet, co widać na załączonych zdjęciach.

od lewej: Agnieszka Dąbrowska, Weronika Lenarczyk, Królowa Róż, Małgorzata Szwagiel
plenerowe studio TVN w Kutnie
Królowa Róż niemal zagubiła się w kwiatach
Małgorzata Szwagiel przy pracy
Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska i Małgorzata Szwagiel
piękne róże czarują widzów programu Dzień Dobry TVN, a przede wszystkim mieszkańców Kutna, którzy przyszli do Parku Traugutta osobiście zobaczyć plenerowe studio TVN.
Weronika Lenarczyk, Królowa Róż Magdalena Koniuszy i Małgorzata Szwagiel

Zdjęcia KDK

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter