W moim Różanym ogrodzie – Konkurs

Polskie Towarzystwo Różane ogłasza konkurs na przygotowaniu opisu własnego ogrodu różanego o wielkości: minimum 2500 tysiąca znaków, maksimum 3200 znaków wraz ze spacjami. Integralną częścią utworu  mają być fotografie opisywanego ogrodu – minimalnie 6 sztuk, maksymalnie 20 szt., w formacie .jpg, o rozdzielczości 300 DPI. Prace należy przesyłać na adres skrzynki pocztowej PTR e-mail: w terminie do 10 listopada 2022r.
Regulamin Konkursu – czytaj TUTAJ

Nadesłane prace konkursowe będzie oceniać jury składające się z członków PTR. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 27 listopada 2022r. na stronie PTR: FB i na stronie internetowej ptrosa.pl.
Zostaną przyznane 3 nagrody główne, a każdy ze zwycięzców zostanie nagrodzony sekatorem firmy Felco, typ FELCO 4 C&H. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na stronie www.ptrosa.pl oraz na stronie www.facebook.com/PolskieTowarzystwoRozane.

Dodatkowo, zostaną przyznane 2 wyróżnienia, a nagrodami za wyróżnione prace będą Roczniki “Róże” nr 6/2022r.

Partner PTR, firma Felco, ufundowała 3 nagrody w postaci sekatorów FELCO 4C&H specjalnie dedykowanych do zbierania róż i innych kwiatów. Normalny sekator przycina gałąź, która spada na ziemię. W przypadku ścinania pięknych, dużych kwiatów róż, zależy nam na maksymalnej ochronie główki i płatków – nie chcemy, aby tak się stało. Dodatkową zaletą tego narzędzia jest ochrona rąk przed przypadkowym podrapaniem przez spadającą gałąź kolczastej róży.

Drodzy miłośnicy róż i szczęśliwi posiadacze ogrodów różanych – chwytajcie za pióra i czekamy na Wasze teksty do 10 listopada 2022r. Zdjęć swoich ogrodów zapewne macie pod dostatkiem – wystarczy wybrać te najlepsze, albo jeszcze zrobić kilka, bo róże kwitną cały czas. Czekamy na Wasze teksty, a sekatory czekają na zwycięzców!

PTR

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter