Arena Krajobrazu na Targach Gardenia 2022r.

W dniach 17-19 listopada 2022 r. podczas Targów Gardenia odbędzie się kolejna, już trzecia, edycja Areny Krajobrazu. Na miłośników róż czeka szereg atrakcyjnych wykładów, prelekcji, pokazów. Kto zatem ma możliwość niech zarezerwuje w swoim kalendarzu czas na wizytę w Poznaniu i wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Polskie Towarzystwo Różane też będzie obecne, promując swoje akcje, a zwłaszcza: RÓŻANKA DLA GMINY oraz KOLEKCJĘ RÓŻ POLSKIEJ HODOWLI w Parku Bagatelle w Paryżu.

Arena Krajobrazu to coraz bardziej popularne wydarzenie przeznaczone dla architektów krajobrazu, projektantów i ogrodników, w czasie którego międzynarodowi specjaliści gromadzą i porządkują rozproszoną wiedzę poprzez warsztaty na żywo, szkolenia, przeglądy portfolio. Spotkanie umożliwia wymianę kontaktów i doświadczeń, dając pełen inspiracji i emocji trwały kanał wzajemnej komunikacji pomiędzy profesjonalistami oraz ich kontrahentami.

Tomek Ciesielski z Funacji Fractal, głównego organizatora Areny, podczas Areny Krajobrazu 2021r.

Temek Ciesielski zapowiada : “Po raz kolejny będziemy inspirować architektów, konfrontować postawy, prezentować rozwiązania z różnych stron świata. W dwóch poprzednich edycjach gościliśmy projektantów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Finlandii, Rumunii i Chin oraz liczne grono Polskich profesjonalistów. Tegoroczna Arena Krajobrazu pozostanie wierna swoim głównym założeniom – będziemy gościć najwybitniejszych architektów i zarządców terenów zielonych z Europy i Świata, tym razem przede wszystkim z Francji! Nie zabraknie również warsztatów i wykładów prowadzonych przez profesjonalistów z Polski“.

Do zobaczenia w dniach 17-19 listopada 2022 na Arenie Krajobrazu w czasie Gardenii w Poznaniu – zapraszamy na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich!

Program wydarzeń – TUTAJ

więcej o Arenie Krajobrazu na stronie FB

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter