Aflopark zaprasza na wystawę piwonii

Już w najbliższy weekend 4-5 czerwca, odbędzie się wystawa piwonii zainaugurowana w Afloparku – kompleksie ogrodowym znajdującym się na skraju Pabianic oraz Ksawerowa koło Łodzi. Będzie to weekend wypełniony rozkwitającymi piwoniami, różanecznikami oraz czosnkami ozdobnymi, ale też warsztatami artystycznymi i pozostałymi, towarzyszącymi im atrakcjami.

Na wszystkich przybyłych w weekend gości przygotowano:

  • wystawę piwonii i plebiscyt na ich najpiękniejszą odmianę;
  • zwiedzanie parku z ogrodnikiem (sobota 12:00, zbiórka przy kasie biletowej);
  • warsztaty florystyczne (ok. 1,5 h) – cena 30 zł/os. Obowiązują zapisy pod adresem email: aflopark@aflopa.pl
  • warsztaty własnoręcznego tworzenia naturalnych kosmetyków (ok. 4 h) – cena 100 zł/os. Obowiązują zapisy pod adresem email: aflopark@aflopa.pl. Uwaga: organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku niewystarczającej ilości osób! 
  • eko targi z naturalną, lokalną żywnością;
  • pokaz koszenia trawników za pomocą robota Automower firmy Husqvarna (sobota, godz. 11:00);
  • kiermasz roślin (sobota-niedziela, godz. 10:00-15:00).

Wystawa piwonii zaplanowana została na sobotę oraz niedzielę (4-5.06) w godz. 10:00-18:00.
Bilety wstępu do parku dostępne będą w kasie w cenie: 10 zł (ulgowe/dla mieszkańców Pabianic oraz Ksawerowa) i 15 zł (normalne).

piwonie w Afloparku stanowią dużą grupę roślin

To jednak nie koniec atrakcji, które w tym sezonie Aflopark szykuje dla swoich gości. Już teraz zaprasza do wzięcia udziału w kolejnych, organizowanych festiwalach kwiatowych oraz muzycznych. W najbliższych miesiącach odbędą się m.in. Festiwal Róż – zapach w ogrodzie, Festiwal Kwiatów Lata, a także II edycja Bloom Festival – wydarzenia, podczas którego w Afloparku zagrane zostanie aż 7 plenerowych koncertów! Wśród zaproszonych artystów znaleźli się, m.in.: Marta Gidaszewska i Robert Łaguniak, Kajetan Galas, Grzegorz Ghostman, Oscar Ernesto Ovejero, czy też Grzegorz Korzeniowski. Bilety wstępu na festiwal już wkrótce w sprzedaży!

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniach, a także do śledzenia strony głównej parku www.aflopark.pl oraz fanpage’a na portalu Facebook, gdzie na bieżąco organizator  informuje o zbliżających się wydarzeniach!

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter