Szkółki róż zapraszają

Maj to doskonała pora na uzupełnienie strat zimowych w ogrodzie oraz na zrobienie nowych nasadzeń roślin. Lekka zima w tym roku zachęcała szczególnie do robienia planów powiększenia swoich kolekcji róż i szukania dla nich wolnego, dogodnego miejsca. Szkółki różane nie odpoczywały w zimie, gdyż im również sprzyjała aura i przygotowały bogatą ofertę odmian i gatunków dla klientów, którzy każdego roku są bardziej świadomi zakupów i wiedzą czego chcą. Firmy specjalizujące się w hodowli nowych odmian róż także nie próżnowały. Efekty ich pracy będziemy prezentować na stronach polecanych przez PTR odmian róż.

Szkółki specjalizujące się w produkcji i sprzedaży róż zapraszają na zakupy. Można liczyć u nich zawsze na prawdziwie fachową poradę, która wynika z wieloletniego doświadczenia, a rośliny kupione w specjalistycznej szkółce będą zdrowe, odpowiednio dostarczone i dobrze się przyjmą na właściwym miejscu w ogrodzie.

Szkółki specjalizujące się w sprzedaży róż

Oprócz zakupów bezpośrednio w szkółce można zakupić krzewy róż w doniczkach na specjalnych kiermaszach towarzyszących imprezom różanym organizowanych w różnych miejscach w Polsce. Warto śledzić kalendaria takich imprez.

Na koniec maja i na początku września na kiermasze różane zaprasza Kutno – miasto róż, położone dogodnie, bo w samym centrum Polski.

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter