“Opowieść o różach” – książeczka dla najmłodszych

„Opowieść o różach A Tale of Roses” to książeczka dla najmłodszych, autorstwa Iwony i Łukasza Rojewskich.

Polskie Towarzystwo Różane, jako jej wydawca, chciałoby zainteresować różami także najmłodsze pokolenie Polaków. Książeczka została przygotowana przez ekspertów różanych, ale we współpracy z nauczycielami, aby służyła jako pomoc naukowa na lekcjach przyrody oraz języka angielskiego, którego nasi milusińscy uczą się teraz od najmłodszych lat. Treści zawarte są zarówno w języku polskim jak i angielskim. Na końcu książeczki, dodatkowo zamieszczony został słownik utrwalający kluczowe wyrazy.

Partnerem Wydawnictwa jest Kutnowski Dom Kultury, a książeczka będzie dostępna na 47.Święcie Róży w Kutnie w cenie 18 zł.

Książeczka „Opowieść o różach” odkrywa dobrodziejstwa i różnorodność świata róż. Uczy biologii, zwraca uwagę na wielość zastosowań w ogrodzie i w domu. Treść daje możliwość nauki o budowie kwiatu, procesie zapylenia, formowania owocu i wydania nasiona. Książeczka skierowana jest dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zawarte w niej teksty przygotowane zostały w ten sposób by mogły posłużyć do samodzielnej nauki czytania.

Atrakcyjna forma i szata graficzna książeczki, łatwość przewracania stron, a przede wszystkim treści w niej zawarte, są doskonałą pomocą dla nauczyciela w prowadzeniu szeregu lekcji. Można ją będzie nabyć w naszym sklepie internetowym.

PTR

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter