Otwarcie Królewskiej Wystawy Kwiatów

W dniu 9 czerwca 2021 o godz. 17 na Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie długo oczekiwanej Królewskiej Wystawy Kwiatów MUZEUM W ZGODZIE Z NATURĄ. Jedną z atrakcji był pokaz mody – pod tym samym hasłem. Kreacje w zgodzie z naturą królowały w Ogrodach Królewskich.

Przedstawiamy uroczyste otwarcie wystawy w obiektywie Tomka Ciesielskiego.

fot.Volantus

Pierwsi goście oglądają wystawę.

Na koniec pamiątkowe zdjęcie przedstawicieli Kutna Miasta Róż, KDK, PTR i Łukasza Rojewskiego (drugi od lewej strony), hodowcy róż, który jest twórcą róży Zamku Królewskiego w Warszawie ‘Królowa Warszawy’.

Uroczysty chrzest ‘Królowej’ odbędzie się w sobotę 12 czerwca 2021 roku. Zapraszamy wszystkich w imieniu ‘Królowej’ do Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie, aby byli świadkami tego niezwykłego wydarzenia. Z tej okazji PTR wydał pamiątkową kartkę z wizerunkiem ‘Królowej Warszawy’ oraz jej hodowcy Łukasza Rojewskiego, którą, z autografem hodowcy, będzie można otrzymać na stoisku Polskiego Towarzystwa Różanego. Ilość kartek jest ograniczona. Zapraszamy serdecznie.

Róża ‘Królowa Warszawy’ oczywiście w środku

Na stoisku PTR będzie można kupić także Biuletyn “Róże” numery : 2, 3, 4-5. Jest to rocznik poświęcony tematyce różanej … i nie tylko – organ prasowy Polskiego Towarzystwa Różanego. Dla kupujących przewidziano wiele niespodzianek.

fot.Adam Pietrusiak

PTR

wszystkie zdjęcia Tomek Ciesielski, z wyjątkiem opisanych inaczej

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter