Zaproszenie na 47.Święto Róży we wrześniu 2021 r.

Prezydent Miasta Kutno oraz Kutnowski Dom Kultury zapraszają Państwa na 47. Święto Róży, które odbędzie się w dniach 3-5 września 2021 roku.

Święto Róży to jedno z największych i najstarszych wydarzeń florystycznych w kraju. Ta organizowana nieprzerwanie od 1975 roku impreza cieszy się uznaniem zarówno lokalnej społeczności, jak i producentów róż z całej Polski, wystawców i florystów. Przez lata dzięki wysiłkom pracowników Kutnowskiego Domu Kultury i nieocenionemu wsparciu Sponsorów jesteśmy dzisiaj dumni z rozmiarów naszego wydarzenia i z poważania jakim cieszy się wśród przedstawicieli branży florystycznej, ogrodniczej czy turystycznej. Święto Róży stało się rozpoznawalnym produktem turystycznym województwa łódzkiego, idealnie współgrającym z marką miasta róż.

W tym roku pragniemy aby znów tradycji stało się zadość i żebyśmy mogli spotkać się w trakcie największej imprezy różanej w Polsce. Po miesiącach lockdownu i obostrzeń, mamy nadzieję, że uda nam się w pełni zrealizować ambitny program wydarzeń. Najważniejszym punktem będzie jak co roku Ogólnopolska Wystawa Róż, na której zaprezentujemy najpiękniejsze odmiany róż od producentów z całej Polski. Poza tym planujemy Konferencję Różaną, Plenerowe Targi Różane oraz wyjątkowe aranżacje florystyczne w Parku Traugutta stworzone przez mistrzynię florystyki Małgorzatę Szwagiel. Odbędą się również koncerty plenerowe gwiazd muzyki rozrywkowej oraz wiele innych atrakcji dla całych rodzin.


Zapraszamy na jedyny taki wrześniowy weekend pachnący różami!

PTR, Kutno – Miasto Róż, KDK

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter