Profesjonalny Konkurs Różany Kutno 2019

Wyniki Profesjonalnego Konkursu o Złotą Różę Ogólnopolskiej Wystawy Róż Kutno 2019.
Jury w składzie:
Przewodnicząca: Wioletta Pisarska
Wiceprzewodnicząca: Anna Szpakowska
Członkowie komisji: Ewa Ostrówka, Bernadeta Piegat

Do konkursu zgłoszone zostało 178 eksponatów.
Ogółem przyznano:

  • 5 wyróżnień
  • 12 nagród
  • zdyskwalifikowano 0 (zero) eksponatów
    W kategorii Profesjonalista, klasa HT.(wielkokwiatowe) wyróżnione zostały Róże:
    Tadeusz Pałka „Irina”
    III miejsce – B. Zięba „Kronenburg” – pkt 59
    II miejsce – K. Kozak „My Girl” – pkt 63
    I miejsce – Mariusz Sobieszek „Desse” – pkt 68
    W kategorii Profesjonalista, klasa R. retro(róże w stylu angielskim) wyróżnione
    zostały Róże :
    K. Kozak „Gospel”
    III miejsce – Mariusz Sobieszek „Artemis” – pkt 72
    II miejsce – Mariusz Sobieszek „Augusta Luise” – pkt 77
    I miejsce – Mariusz Sobieszek „Piano” – pkt 85
    W kategorii Profesjonalista, klasa W. (wielokwiatowe) wyróżnione zostały Róże :
    Adam Chodun „Lovely Rococo”
    III miejsce – Mariusz Sobieszek „Roterdrache” – pkt 76
    II miejsce – Adam Chodun „Domonica” – pkt 84
    I miejsce – Mariusz Sobieszek „Pastella” – pkt 88
    W kategorii Profesjonalista, klasa M.(miniaturowe i okrywowe) wyróżnione zostały
    Róże :
    NIE PRZYZNANO
    III miejsce – RosaĆwik „Milano” – pkt 70
    II miejsce – B. Zięba „Sorento” – pkt 73
    I miejsce – Teresa Furmańczyk „ White Morsdag” – pkt 75
    W kategorii Profesjonalista, klasa P.(pnące i parkowe) wyróżnione zostały Róże :
    NIE PRZYZNANO
    III miejsce – NIE PRZYZNANO
    II miejsce – NIE PRZYZNANO
    I miejsce – NIE PRZYZNANO
    W kategorii Profesjonalista, klasa I.(historyczne, naturalne lub zbliżone do
    naturalnych ) wyróżnione zostały Róże :
    M. Cisielski „ Rosa Villosa Karpatia”
    Tadeusz Pałka „Rosa Omeinesis F. Pteracantha”
    III miejsce – NIE PRZYZNANO
    II miejsce – NIE PRZYZNANO
    I miejsce – NIE PRZYZNANO
    Złota Roża – Mariusz Sobieszek „Pastella” – pkt 88
    Srebrna Róża – Mariusz Sobieszek „Piano” – pkt 85
    Brązowa Róża – Adam Chodun „Dominica” – pkt 84

Spodobał Ci się ten artykuł?

Share on facebook
Udostępnij na Facebook
Share on twitter
Udostępnij na Twitter