Profesjonalny Konkurs Różany Łask 2018

W dniach 7-8 lipca 2018 r. w Łasku odbył się 6. Festiwal Róż.

Jury w składzie: przewodnicząca Tatiana Kochańska, wiceprzewodnicząca Wioletta Pisarska, członkowie: Łukasz Rojewski, Ewa Ostrówka, Bernadeta Piegat, Grażyna Błęcka – Kolska, Joanna Zięba – Gzik, Dorota Szubierajska, Justyna Gryz, Kamila Pluskwa, Anna Szpakowska oceniła róże wystawione do konkursu według skali standardów Polskiego Towarzystwa Różanego, oraz zgodnie z regulaminem konkursu o Złotą Różę z Łasku. 

PROFESJONALIŚCI 
W kategorii Profesjonalista, klasa Miniatury wyróżnione zostały Róże: 

Mariusz Sobieszek


III miejsce – Teresa Furmańczyk (70 pkt)
II miejsce – Teresa Furmańczyk (71 pkt) 
I miejsce – Teresa Furmańczyk (75 pkt) 

W kategorii Profesjonalista, klasa Wielkokwiatowe wyróżnione zostały Róże : 

Mariusz Sobieszek

Mariusz Sobieszek

Marek Papuga


III miejsce – Bogdan Papuga (80 pkt) 
II miejsce – Mariusz Sobieszek(82 pkt) 
I miejsce – Mariusz Sobieszek(87 pkt) 

W kategorii Profesjonalista, klasa Krzewiaste wyróżnione zostały Róże : 

Mariusz Sobieszek

Mariusz Sobieszek


III miejsce – nie przyznano 
II miejsce – Mariusz Sobieszek(72 pkt) 
I miejsce – nie przyznano 


W kategorii Profesjonalista, klasa Gałązkowe, wyróżnione zostały Róże : 


Mariusz Sobieszek 

Mariusz Sobieszek


III miejsce – Ewa Błońska (79 pkt) 
II miejsce – Mariusz Sobieszek(80 pkt) 
I miejsce – Mariusz Sobieszek (83 pkt)

W kategorii Profesjonalista, klasa Pnące, wyróżnione zostały Róże : 


III miejsce – Bogdan Papuga (75 pkt) 
II miejsce – Mariusz Sobieszek(78 pkt) 
I miejsce – Marek Papuga (80 pkt)



W kategorii Profesjonalista, klasa „Pink Peace”, wyróżnione zostały Róże : 


Adam Gajda 


III miejsce – nie przyznano 
II miejsce – nie przyznano 
I miejsce – nie przyznano


W kategorii Profesjonalista, klasa „English Box”, wyróżnione zostały Róże : 


Mariusz Sobieszek 

Mariusz Sobieszek


III miejsce – Adam Gajda 
II miejsce – Sławomir Sygdziak 
I miejsce – Bogdan Papuga

Złota Roża – Mariusz Sobieszek (87 pkt) J.W. Goethe, Tantau 2009
Srebrna Róża – Mariusz Sobieszek (83 pkt) Piano, Tantau 2007
Brązowa Róża – Mariusz Sobieszek (82 pkt) Candlelight Tantau 2002

Spodobał Ci się ten artykuł?

Share on facebook
Udostępnij na Facebook
Share on twitter
Udostępnij na Twitter